1. W Tykwie można nabyć prace artystów współpracujących na stale z Galerią BB oraz artystów z galerią zaprzyjaźnionych.

2. Każda z oferowanych w Tykwie prac jest unikatem.

3. Istnieje możliwość zamówienia obiektu prezentowanego w Tykwie w innej kolorystyce i wielkości.

4. W przypadku zamówienia obiektu według opisu Kupującego, zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po dokładnym określeniu warunków zakupu i ich akceptacji przez Kupującego. Przed dokonaniem zakupu, Kupujący otrzymuje poczta e-mailową zdjęcia wykonanej pracy. Jeżeli wykonany obiekt różni się od zamówionego, Kupujący może odstąpić od umowy, a Sprzedający zwraca mu zaliczkę, wpłaconą na poczet wykonania zamówienia.

5. Realizacja zamówienia następuje dopiero po dokonaniu zapłaty przez Kupującego na podstawie wysłanej mu faktury pro forma i odnotowaniu wpłaty na koncie Galerii BB..

6. Kupujący może zapłacić za przesyłkę przy jej odbiorze tylko w wypadku, gdy jest posiadaczem Srebrnej lub Złotej Karty Tykwy.

7. Srebrna Kartę Tykwy otrzymuje Kupujący po dokonaniu przynajmniej trzech zakupów na łączną kwotę min. 5000 zł w danym roku kalendarzowym, a Złotą Kartę Tykwy przy łącznej kwocie zakupów min. 10.000.

8. Posiadacz Srebrnej Karty Tykwy otrzymuje przy zakupach 5 proc. rabatu. Złota Karta uprawnia do zakupów z 8 proc. rabatem. Posiadacze Kart nie ponoszą żadnych kosztów wysyłki.

9. Koszty transportu ponosi Kupujący. Sprzedający dokłada starań, żeby koszty przesyłki były jak najniższe.

10. Koszty transportu przy zamówieniu na terenie Polski za kwotę powyżej 200 zł ponosi Sprzedający.

11. Zawarcie transakcji potwierdzone jest dowodem zakupu w postaci faktury VAT lub paragonu fiskalnego, dołączonym do wysłanego towaru.

12. Powyższy regulamin określa zasady zakupów w Tykwie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.